Для того, щоб отримати масовий попит з боку споживачів, будь-який пристрій або аксесуар повинні бути не тільки функціональними, але естетичними. Промисловий дизайн (промдизайн) вирішує ці два завдання, тому й отримав таке широке поширення.

Створення 3d-моделей, друк 3d-моделей на принтері і 3d-прототипування значно спростили процес розробки нового приладу або продукту. Готова модель виробу та прототип дозволяють розглянути готовий об’єкт з усіх боків, виявити та виправити наявні недоліки, протестувати, як виріб сприймає та оцінює цільова аудиторія.

Компанія KLONA розробила 3d модель та виготовила прототип чохла мобільнихтелефонівдля молодої промислової компанії з Києва. Метою проекту стало створення чохла для телефону, розрахованого на масове виробництво, для презентації проекту європейським інвесторам. Оскільки проект ще не запущений, назва компанії не розголошується з метою збереження конфіденційності.

Технічне завдання проектування об’єкта:

Моделювання за кресленнями  

Створення 3d моделей та 3D прототитипування

Першочерговим завданням проекту стало узгодження із технологом проектної ідеї замовника. За результатами погодження були внесені певні корективи до концепції для приведення об’єкта у відповідність до вимог.

3д моделі чохла на телефон

Чохол на телефон

Після затвердження ескізів та загальної концепції замовником, ми розпочали створення тривимірної моделі майбутнього аксесуара для мобільного телефону. Створення моделі дозволило відразу знайти і усунути недоліки прототипу виробу. Внесені зміни обов’язково узгоджуються з технологом.

 3д модель чохла iPhone

моделювання чохла для ipone

Далі до отриманої моделі були додані фіксатори та перевірені зазори між її елементами.

чохол для iphone моделювання

По базі було знайдено відповідний за параметрами розпилювач, відповідно до якого внесено коригування в 3d модель. Після чого було виготовлено перший прототип виробу. Друк 3d моделей – один із найпростіших способів створення прототипу.

Прототипування виробів  

Отримавши готовий зразок продукту,  ми провели його тестування, відкоригували виявлені недоліки.

Створення прототипу чохла

Виробляємо друк прототипу на 3д-принтері в максимально можливій якості та роздільній здатності. Отриманий прототип знову вирушає на тестування, за результатами якого жодних недоліків виявлено не було.

Прототип чохла на телефон

Після погодження із замовником кольорофактурного рішення, можна приступати до дрібносерійного виробництва.

Колірні варіації

Завершальний етап роботи – дрібносерійне виробництво прототипу чохла для мобільного телефону у вибраному кольорофактурному рішенні.

Прототип чохла мобільного телефону

Переваги прототипування та 3d друку прототипу

Створення прототипу – важлива і невід’ємна частина практично будь-якого виробничого процесу, що дозволяє вибрати оптимальне рішення та запустити виробництво справді якісного продукту.

Друк 3d моделей та 3d прототипування дають виробникам цілий ряд можливостей та переваг.

  1. Можливість тестування готового прототипу виробу. Оцінка його функціональних, ергономічних та естетичних якостей. Аналіз сприйняття товару цільової аудиторією.
  2. Значне скорочення часу на підготовку до запуску виробництва.
  3. Можливість створення дослідних зразків продукції та демонстраційних зразків, без витрат на дороге оснащення.
  4. Максимально вигідне дрібносерійне виробництво продукції та виготовлення одиничних екземплярів.

Крім того, 3d прототипування дозволяє виготовити швидко та з мінімальними витратами архітектурні та презентаційні макети, що дозволяє виявити недоліки та переваги побудови чи будівлі, що не можна виявити на ескізах чи кресленнях.

Друк 3d моделей на принтері, створення прототипу незамінні під час виробництва сувенірної продукції та ексклюзивних аксесуарів.

Компанія КЛОНА пропонує послуги 3д друку та швидке прототипування виробів будь-якого складності. Виготовлення ексклюзивних аксесуарів, сувенірів, елементів декору тощо. Висока якість готової продукції та лояльні ціни приємно здивують вас.